Dorpol-pool

Baseny ogrodowe, zadaszenia basenów oraz przykrycia basenowe wraz z montażem.

Kontakt

ul. Stefana Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno, Polska

Email: biuro@dorpol.com
Tel.: +48 52 315 20 96
Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno
Pon. - Pt. 8-16
Sob. 8-13

OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE BASENOWE

Basen znacznie podnosi wartość domu i ogrodu. Basen dostarcza odprężenia,
poprzez sportową aktywność w wodzie, jest orzeźwiający, zdrowy i relaksacyjny. Jedną z najważniejszych rzeczy z tzw. wyposażenia dodatkowego są reflektory podwodne.
Błąd robi ten, kto nie montuje oświetlenia basenowego.
Basen nie można oświetlić z góry, przeszkadza temu lustro wody, które odbija światło na ścianach. Przy basenach otwartych reflektory są jeszcze bardziej potrzebne.
Ciemna tafla wody nie jest przyjemna. Ilość zamontowanych źródeł światła zależy od powierzchni basenu, jego przeznaczenia i potrzebnej wielkości strumienia światła. O odległości świecenia decyduje krzywa strumienia światła, która dla każdego rodzaju żarówek jest inna.

Lampy LED i LED RGB (kolor)

To całkowicie nowy sposób na oświetlenie basenu. Diody LED w niesamowity sposób rozświetlają toń wody. Szczególną zaletą tego oświetlenia jest bardzo długa żywotność żarówek, mały pobór prądu, nie ma żadnych czynności obsługowych, żadnych termicznych problemów związanych z nagrzewaniem się żarówek. Lampy RGB zmieniają kolory.

Lampy LED Power

Służą do profesjonalnego oświetlenia basenu. Wykorzystywane w nich przemysłowe diody ledowe są odporne na wstrząsy i bez ryzyka implozji. W wersjach RGB, technologia LED opiera się na addytywnym mieszaniu barw. Do zasilania niezbędny jest prąd stały, w dokładnie podawanym natężeniu.

Modulatory do lamp

Za pomocą tych urządzeń można włączać światło w basenie wybierać kolory, intensywność ich sekwencje. Sterowanie odbywa się przez pilota lub aplikacji na smartfonie za pomocą Bluetooth. Można też sterować oświetleniem przez sieć Wi-Fi.

Zobacz galerię podświetlonych basenów lampami LED