Dorpol-pool

Baseny ogrodowe, zadaszenia basenów oraz przykrycia basenowe wraz z montażem.

Kontakt

ul. Stefana Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno, Polska

Email: biuro@dorpol.com
Tel.: +48 52 315 20 96
Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno
Pon. - Pt. 8-16
Sob. 8-13

Masaże,
Wylewki, Strumienice

Przeciwprądy i masaże

Stanowią doskonałą atrakcję, dając Tobie możliwość relaksującego i leczniczego masażu wodnego (po konsultacji z lekarzem), kąpieli z falami i pęcherzykami powietrza, pływania pod prąd wodny (stosowane w nauce pływania). Każde urządzenie, montowane na stałe w ścianie basenu, składa się z zestawu montażowego w ścianie basenu i zestawu końcowego z pompą. Przez kanał w komorze woda pod wysokim ciśnieniem tłoczona jest z powrotem przez dysze wylotowe. Włączanie oraz wyłączanie odbywa się z basenu za pomocą włącznika. Siła prądu wody jest regulowana, może być też włączana kąpiel z pęcherzykami powietrza . Pompa masażu montowana jest zaraz za ścianą basenu, aby jej moc nie uległa zmniejszeniu.
Do wyboru mamy szerokie spektrum urządzeń do masażu wodnego.
Większość urządzeń posiada włącznik zintegrowany z panelem przednim. Umożliwia on uruchamianie pompy masażu z wody. Oferowane są też włączniki montowane w ścianie basenu oddzielnie. Urządzenia mogą też być włączane przez obsługę basenu. Rozróżniamy masaże z tworzywa oraz wykonane ze stali i brązu. O różnicy nie trzeba dużo
mówić. Solidne masaże z metalu nie tylko lepiej działają, ale są jak złota biżuteria w basenie. Oczywiście plastikowa biżuteria też ma swój urok oraz zwolenników. Trwałość urządzeń z tworzywa zależy od jakości użytego do produkcji PCW, rodzaju i zawartości związków chemicznych w wodzie. Masaże z metalu są wydajne oraz niezniszczalne.
Stanowią wyjątkową ozdobę basenu.

Jet Swim Athlete

Jet Swim 2000

Jet Swim Motion

Jet Massage

Wylewki, kaskady, bicze wodne

Wylewki, kaskady,
bicze wodne

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów jakie mamy do zaoferowania. Zobacz galerię i wybierz idealny produkt dla siebie.