Dorpol-pool

Baseny ogrodowe, zadaszenia basenów oraz przykrycia basenowe wraz z montażem.

Kontakt

ul. Stefana Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno, Polska

Email: biuro@dorpol.com
Tel.: +48 52 315 20 96
Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno
Pon. - Pt. 8-16
Sob. 8-13

Tarasy

OBRZEŻA BASENOWE Z KAMIENIA

OBRZEŻA TARASOWE
I PŁYTY TARASOWE

Szczegółowa oferta dotycząca obrzeży basenów oraz płyt tarasowych z kamienia znajdziecie państwo w dziale „Baseny” w zakładce „Tarasy i obrzeża”.
Link do zakładki poniżej.

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe

NewTechWood UltraShield®
Produkty łączące drewno z polimerem są atrakcyjne, innowacyjne i godne zaufania. Bogata gama barw, od ciemnej czekolady do szarości, oraz naturalne słoje drewna na pewno pozwolą wybrać odpowiedni kolor do zamierzonego projektu. Wiele lat prac projektowych i niezliczone testy, które pozwoliły stworzyć produkt wyjątkowo funkcjonalny i piękny. NewTechWood® zapewnia wyjątkową funkcjonalność i satysfakcję.
Deski UltraShield® łączy sprawdzoną wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron, jednocześnie chroniąc przed zarysowaniami, plamami jak również
utratą koloru.

Kolory deski
kompozytowej

Antique (AT)
Ipe (IP)
Light Gray (LG)
Maple (MP)
Oak (OK)
Red Cedar (RCE)
Stone Gray (ST)
Teak (TK)
Walnut (WN)

Struktury deski
kompozytowej

H1_TK
H6_TK

Tarasy z drewna naturalnego

Drewniane deski
tarasowe

Wybór odpowiedniego materiału jest kluczową kwestią dla trwałości i stabilności, a także bezproblemowego użytkowania tarasu. Deski tarasowe drewniane zajmują wiodące miejsce wśród stosowanych pokryć tarasowych.
Wykonane z litego, naturalnego drewna sprawiają, że tarasy drewniane stają się idealnym dopełnieniem zarówno architektury tradycyjnej, jak i nowoczesnej.
Podstawową deską tarasową jest deska świerkowa, będąca niskobudżetowym rozwiązaniem, które przy corocznej konserwacji sprawdzi się na tarasie.
Sporo trwalszym rozwiązaniem na taras jest deska tarasowa modrzew syberyjski.
Thermory thermo drewno to materiał o nieprzeciętnych parametrach wytrzymałościowych i odpornościowych. W zależności od gatunku drewna charakteryzuje się 1 lub 2 klasą trwałości.