Dorpol-pool

Baseny ogrodowe, zadaszenia basenów oraz przykrycia basenowe wraz z montażem.

Kontakt

ul. Stefana Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno, Polska

Email: biuro@dorpol.com
Tel.: +48 52 315 20 96
Żeromskiego 3, 88-300 Mogilno
Pon. - Pt. 8-16
Sob. 8-13

SPRZĘT
REHABILITACYJNY

SPRZĘT REHABILITACYJNY

KORZYŚCI AQUAFIT

REDUKCJA CELLULITU

Jak łatwo i szybko zredukować cellulit? Odpowiedzią jest połączona moc 12 dysz wodnych skierowanych na określone obszary i opór hydrostatyczny podczas ćwiczeń.

KSZTAŁT CIAŁA

Ćwiczenia pod wodą to najlepszy sposób na wymodelowanie nóg, pośladków i ud. Wsparcie dysz wodnych wpływa na lepsze krążenie limfy i drenaż tkanki tłuszczowej.

ZREDUKOWANE CIEPŁO

W przeciwieństwie do innych metod stacjonarnych, trening w środowisku wodnym pomaga zredukować ciepło ciała. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny sposób kontrolowania temperatury podczas ćwiczeń.

ODMŁADZANIE SKÓRY

Dysze wodne i powietrzne w strefie Relax dają efekt mikro-peelingu, dzięki czemu skóra staje się świeższa i jędrniejsza.

REHABILITACJA

Wet-Fit AquaRehab został pierwotnie zaprojektowany do rehabilitacji i leczenia określonych schorzeń, takich jak: Zanik mięśni / Problemy kostno-stawowe / Stany zwyrodnieniowe i zapalne.

CHROMOTERAPIA

Chromaterapia jest jedną z najstarszych znanych terapii. Główne kolory są używane do: Czerwony promuje witalność / Niebieski jest kolorem uspokajającym i relaksującym / Żółty stymuluje męskość i koncentrację / Zielony zwiększa wrażliwość i współczucie.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

W porównaniu do stacjonarnego sprzętu lądowego, woda zapewnia większy opór, co wpływa na cięższą pracę mięśni w ramach tego samego ćwiczenia. 30 minut treningu Wet-Fit może skutkować spaleniem od 500 do 700 kalorii. Nie ma łatwiejszej metody na zamianę tłuszczu w mięśnie.

Zobacz szczegóły dotyczące basenowego sprzętu rehabilitacyjnego