skontaktuj się z nami

Oświetlenie

Oświetlenie

Lampy Euro

Basen znacznie podnosi wartość domu i ogrodu. Basen dostarcza odprężenia, poprzez sportową aktywność w wodzie, jest orzeźwiający, zdrowy i relaksacyjny. Jedną z najważniejszych rzeczy z tzw. wyposażenia dodatkowego są reflektory podwodne. Błąd robi ten, kto z nich rezygnuje. Basenu w hali nie można oświetlić z góry, przeszkadza temu lustro wody, które odbija światło na ścianach. Przy basenach otwartych reflektory są jeszcze bardziej potrzebne. Ciemna tafla wody nie jest przyjemna.

Lampy Euro LED

To całkowicie nowy sposób na oświetlenie basenu. Diody LED w niesamowity sposób rozświetlają toń wody. Szczególną zaletą tego oświetlenia jest bardzo długa żywotność żarówek, mały pobór prądu, nie ma żadnych czynności obsługowych, żadnych termicznych problemów związanych z nagrzewaniem się żarówek.

Lampy Euro LED RGB (kolor)

Lampy RGB zmieniają kolory.

Lampy halogenowe

Bardzo dobrze oświetla basen, dzięki specjalnemu wykonaniu szyby lampy.

Lampy LED Power

Służą do profesjonalnego oświetlenia basenu. Wykorzystywane w nich przemysłowe diody ledowe są odporne na wstrząsy i bez ryzyka implozji.  W wersjach RGB, technologia LED opiera się na addytywnym mieszaniu barw. Do zasilania niezbędny jest prąd stały, w dokładnie podawanym natężeniu.

Modulatory do lamp

Za pomocą tego urządzenia można ustawiać kolory światła w basenie, ich sekwencje oraz sterować lampy pilotem.

ODWIEDŹ NASZE POZOSTAŁE STRONY


LIKESPA - producent jacuzzi wanien spa z hydromasażemWanny SPA (jacuzzi) z hydromasażem
Montaż basenów Budowa basenu
(c) DORPOL - baseny, zadaszenia, akcesoria