skontaktuj się z nami

Urządzenia masażu

Urządzenia masażu

Stanowią doskonałą atrakcję, dając możliwość relaksującego i leczniczego masażu wodnego kąpieli z falami i pęcherzykami powietrza, pływania pod prąd wodny (stosowane w nauce pływania) z pompą. Przez kanał w komorze woda pod wysokim ciśnieniem tłoczona jest z powrotem przez dysze wylotowe. Włączanie i wyłączanie z wody za pomocą włącznika. Pompa masażu montowana jest zaraz za ścianą basenu, aby jej moc nie uległa zmniejszeniu. Pompę i sterowanie umieszcza się w suchym miejscu, gdzie nie są narażone na kontakt z wodą. Poniższy schemat pokazuje wymiary i wyposażenie przy basenowej studzience pompy masażu.

Tajfun Jet

Absolutny król wśród masaży wodnych do basenów. Najlepsze wykonanie, najwyższa półka, długowieczność, brak serwisu przez lata. Urządzenie masażu wykonane z brązu i stali. Montaż możliwy w każdym typie basenu. Urządzenie z zamontowanym włącznikiem sensorowym, regulatorem siły wypływu wody i powietrza.

 

Tajfun Duo Jet

Absolutny cesarz wśród masaży wodnych do basenów. Najlepsze wykonanie, najwyższa półka, długowieczność, brak serwisu przez lata. Urządzenie masażu wykonane z brązu i stali. Montaż możliwy w każdym typie basenu. Urządzenie z zamontowanym włącznikiem sensorowym, regulatorem siły wypływu wody i powietrza.

 

Huricane

Urządzenie masażu wodnego z tworzywa ABS. Przednia pokrywa wykonana w atrakcyjnej niepowtarzalnej formie. W panelu przednim znajduje się przycisk PN do aktywowania pracy pompy, regulacja dopływu powietrza do kąpieli z bąbelkami, dysza z regulacją siły wypływu wody. Funkcje te są obsługiwane z basenu. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów basenów ogrodowych.

 

Tender

Oryginalne urządzenie masażu wodnego z tworzywa ABS. Przednia pokrywa wykonana w atrakcyjnej niepowtarzalnej formie. W panelu przednim znajduje się przycisk PN do aktywowania pracy pompy, regulacja dopływu powietrza do kąpieli z bąbelkami, dysza z regulacją siły wypływu wody. Funkcje te są obsługiwane z basenu.

 

Badu Jet Smart

Urządzenie z tworzywa ABS posiada wysokowydajną pompę 45 m /h. Za pomocą dyszy regulowana jest siła wypływu wody. W panelu przednim znajduje się przycisk PN do aktywowania pracy pompy i regulacja dopływu powietrza do kąpieli z bąbelkami. Funkcje te są obsługiwane z basenu. Urządzenie nadaje się do wszystkich rodzajów basenów. Zawiera wszystkie elementy do sprawnego działania urządzenia: pompę, skrzynkę PN pompy, wkład przedni.

Ławki i kanapy masażu powietrznego

Masaże zawieszane

Nadają się znakomicie do późniejszego zainstalowania we wszystkich basenach. Zasilane są napięciem 230 lub 400 V. Włączanie i regulacja dopływu powietrza uruchamiana jest z basenu. Dysze mają regulowaną siłę wypływu i są przestawiane. Urządzenia oferowane też są w wersji z lampą.

Prysznice strumieniowe

Prysznice, zwane też wylewkami dają strumień wody będący masażem i jednocześnie wizualną atrakcją Państwa basenu. Wszystkie elementy ze stali wymagają specjalnej konserwacji, aby zapobiec niszczeniu stali. Należy je obowiązkowo uziemiać. Przepływ wody można zmniejszyć lub zwiększyć w zależności od oczekiwanego efektu.

Capri

Bali

Iguazu

ODWIEDŹ NASZE POZOSTAŁE STRONY


LIKESPA - producent jacuzzi wanien spa z hydromasażemWanny SPA (jacuzzi) z hydromasażem
Montaż basenów Budowa basenu
(c) DORPOL - baseny, zadaszenia, akcesoria