skontaktuj się z nami

Małe SPA

Zobacz naszą stronę z ofertą wanien spa:

Wanny SPA (jacuzzi) z hydromasażem

Nasze wanny spa  zaprojektowano z myślą o wieloletnim funkcjonowaniu przy minimalnym poborze energii i utrzymywaniu stałej gotowości do użycia.Nasze Spa jest przystosowane do użytkowania w każdych warunkach zewnętrznych o dowolnej porze roku i temperaturze otoczenia.

Budowa wanien spa:

  • Podstawy wanien spa wykonane są z syntetycznego tworzywa ABS, które chroni podłoże wanien przed szkodnikami.
  • Stelaże zbiorników wanien wykonane są z nierdzewnej stali.
  • Zbiorniki wanien spa wykonane są z wielu warstw. Zewnętrzna warstwa akrylu z domieszką antybakteryjnego środka Microban zapewnia estetyczne wykończenie, kilka warstw poliestru gwarantuje mocną konstrukcję. Microban zabezpiecza antybakteryjnie zapobiegając rozwojowi mikroorganizmów będących przyczyną nieprzyjemnych zapachów i zabarwień na powierzchni wanny spa.
  • Obudowy wanien spa wykonane są z tworzywa syntetycznego. Tworzywo to posiada duże właściwości izolacyjne i jest szczególnie odporne na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu wanny są ciche w użyciu, a ich urządzenia zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i mrozu.
  • Wanny wykonane są w systemie „Heatlock isulation” (izolacja cieplna). Polega ona na całkowitym wyeliminowaniu utraty ciepła, pozwalając w ten sposób na dużą oszczędność energii.
  • System filtrów oraz ozonator chroni wodę przed zanieczyszczeniami i bakteriami, wydłużając tym samym okres przydatności wody do użytkowania.
  • Wanny spa są wyposażone w łatwy w użyciu panel sterowania Balboa.

Próbki kolorów obudów:

Próbki kolorów skorup:

ODWIEDŹ NASZE POZOSTAŁE STRONY


LIKESPA - producent jacuzzi wanien spa z hydromasażemWanny SPA (jacuzzi) z hydromasażem
Montaż basenów Budowa basenu
(c) DORPOL - baseny, zadaszenia, akcesoria