skontaktuj się z nami

Deski tarasowe

Deski tarasowe
Deski tarasowe Deski tarasowe Deski tarasowe

Deski tarasowe naturalne

Naturalne deski tarasowe są cenionym materiałem wykorzystywanym przez projektantów i wykonawców  przy budowie basenów.

Gatunki drewna stosowane na zewnątrz: Bangkirai, Massaranduba, Cumaru, Merbau, Tatajuba czy Ipe charakteryzują się bardzo dużą odpornością na destrukcję biologiczną w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Ścisła struktura drewna nadaje mu piękną, gładką powierzchnię, natomiast szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznych żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, kształtuje unikalny klimat otoczenia.

Deski tarasowe kompozytowe

Są one mieszanką najwyższej jakości materiałów, z czego 60% to włókna bambusowe, 30% to pochodzące z recyklingu polimery HDPE, zaś pozostałą część tworzą środki wiążące oraz grzybobójcze. Właśnie z zawartości składu desek kompozytowych wynika ich pierwsza zaleta. Zastosowanie włókien bambusowych sprawia, że powierzchnia deski przypomina w dotyku drewno, natomiast polimery oraz pozostałe środki wpływają na jej trwałość oraz sprawiają, że jest ona całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych. Efekt ten uzyskano dzięki temu, że powyższa mieszanina materiałów została sprasowana pod bardzo wysokim ciśnieniem oraz w wysokiej temperaturze. Deski kompozytowe nie wilgotnieją, nie tracą kolorów pod wpływem słońca, żaden śnieg, deszcz lub grad nie uszkodzi ich struktury i nie wpłynie na zmianę ich estetyki. W tym momencie, należy również zaznaczyć, że deski kompozytowe nie wymagają żadnych czynności konserwujących. Nie trzeba ich malować, impregnować, lakierować itp. Taras wykonany w systemie kompozytowym będzie odznaczał się funkcjonalnością oraz estetyką przez długie lata.

ODWIEDŹ NASZE POZOSTAŁE STRONY


LIKESPA - producent jacuzzi wanien spa z hydromasażemWanny SPA (jacuzzi) z hydromasażem
Montaż basenów Budowa basenu
(c) DORPOL - baseny, zadaszenia, akcesoria